Partnership Channel Coordinator

Co robimy?

W Thulium robimy zaawansowaną platformę contact center, którą uzupełniamy dobrymi praktykami z zakresu obsługi klientów. Pracujemy smartnie, w oparciu o racjonalne i mierzalne cele. Firma jest oparta o relacje właścicielskie. Nie korzystamy z zewnętrznego finansowania, dzięki czemu możemy prowadzić elastyczną strategię reklamową i produktową. Unikamy klisz korporacyjnych i startupowego pivotowania - mamy sprawdzony model biznesowy. Obecnie działamy głównie na rynku polskim.

Opis stanowiska

Partnership Channel Coordinator to osoba, która jest odpowiedzialna za aktywne pozyskiwanie i obsługę partnerów, którzy chcą sprzedawać Thulium w dwóch (docelowo trzech) modelach:

  • affiliate partner,
  • technical partner,
  • (partner integracyjny).

Osoba na tym stanowisku będzie wyszukiwać, onboardować, uruchamiać nowych partnerów oraz budować model biznesowy partnerów tak, aby w Thulium znajdowali stabilne źródło przychodu.

Praca będzie dotyczyła rynku polskiego i zagranicy (na początek rynku niemieckiego).

W organizacji Partnership Channel Coordinator współpracuje z działami:

  • marketingu,
  • obsługi klienta,
  • onboarding/sale.

Wyzwania:

  • stworzenie profilu partnera afiliacyjnego,
  • stworzenie profilu partnera technicznego,
  • stworzenie lejku pozyskiwania partnerów,
  • stworzenie komunikacji do pozyskiwania i wspierania partnerów,
  • praca na profilach/segmentach partnerów,
  • praca z partnerami,
  • pozyskiwanie partnerów (kampanie, praca z klientem),
  • opracowywanie procedur wewnętrznych.

Oczekiwania:

  • zrozumienie biznesu Thulium i biznesów partnerów,
  • umiejętności analizy i poszukiwania rozwiązań skalowalnych,
  • otwartości na feedback i umiejętności pracy z wieloma interesariuszami.

Komu się będzie dobrze z nami pracować?

  • Osobie z mocnym nastawieniem na zrozumienie biznesu, widzącej szerszy obraz organizacji oraz biznesu partnerów.
  • Komuś, kto ma już rekord pracy z partnerami w jakiejkolwiek formie i doświadczenie w łączeniu interesów kilku stron podczas wdrożeń oprogramowania.
  • Osobie o podstawowym zacięciu technicznym. Na tyle aby zrozumieć połączenie technologii z biznesem - nie więcej.

Oferujemy:

  • Wyzwania zawodowe w nowoczesnej firmie
  • Chillout room z Playstation 4 i rzutkami
  • Świeżą kawę i herbatę w kuchni
  • Comiesięczny pizza / burger day
  • Lekcje angielskiego raz w tygodniu z native speakerem
  • Umowę o pracę lub B2B
  • Pakiet Luxmed

Osoby zainteresowane prosimy o: przesyłanie swojego CV na adres: rekrutacja@thulium.pl oraz wypełnienie formularza.

*Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Thulium Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Thulium Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie,os. Złotej Jesieni 7. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Prześlij nam swoje CV pod adres: rekrutacja@thulium.pl

Benefity

Świetna atmosferaŚwietną atmosferę w nowoczesnej firmieChillout roomChillout room piłkarzyki, Playstation 4 i DartCoffeeŚwieża kawa i herbata w kuchniOpieka medycznaPakiet opieki medycznejLekcje angielskiegoLekcje angielskiego z native speakeremBurger dayComiesięczny pizza / burger day