System contact center do wsparcia Twojego Biura Obsługi

Helpdesk, Infolinia, IVR, czat i obsługa Messengera -
zarządzaj komunikacją w jednym systemie
contact center Thulium

Jeden panel - wiele kanałów

Cała obsługa klienta (infolinia, helpdesk, czat) odbywa się w jednym miejscu - Twojej przeglądarce.
Tak się robi omnichannel w obsłudze.
dashboard Thulium

Pełna kontrola
nad procesem obsługi

Twój zespół bez przerwy pracuje na danych. Historia kontaktu, dashboardy, wallboardy, raporty. Data-driven support jest odpowiedzią na rosnące wymagania klientów.
raporty Thulium
dystrybucja informacji

Porządek w obsłudze

Każdy wie, co ma robić. Nic nie ginie. Contact center Thulium to prosta dystrybucja informacji w zespole. Nie ma dublowania zadań. Zaawansowane raporty, kontrola nad KPI.

Click2Contact

Dopracowane etapy kontaktu

Zbierz leady ze strony za pomocą proaktywnego czatu i oddzwonień (callback). Doprowadź do sprzedaży dzięki zaawansowanym funkcjom wirtualnego call center. Zorganizuj proces obsługi posprzedażowej.

wygoda pracy

Wygoda pracy

Thulium jest przejrzyste i łatwe w obsłudze. Szybkie wdrożenie, łatwość konfiguracji, dobry support (hej, tworzymy oprogramowanie contact center, musimy znać się na obsłudze!).

Automatyzacje i integracje

Dzięki integracjom i bogatemu API system contact center Thulium stanie się częścią Twojego narzędziowego ekosystemu. Automatyzacje zajmą się powtarzalnymi czynnościami.
integracje
Logo pipedrive
Logo Allegro
Logo livespace
Logo Messenger
Logo Magento
logo zapier
Fly.pl
Fly.pl
"W związku z tym, że nasi pracownicy kontaktują się z Klientami za pomocą indywidualnych skrzynek, przeniesienie ich do Thulium umożliwiło nam lepszą kontrolę nad korespondencją z Klientami. Wdrożenie systemu zgłoszeń pozwala też utrzymać ciągłość korespondencji oraz w łatwy sposób zapoznać się z historią kontaktu Klienta z naszą firmą."

Anna Wielgus
Dyrektor Call Center
Fly.pl

Logo Fly
Veepee
logo Shoper
Logo DeeZee
Poznaj wszystkich klientów